15.10.2017 mecz Seniorów KS WARTA Poznań

Opublikowano: 18/10/2017

W dniu 15 października 2017r. rywalem seniorów KS WARTA Poznań był zespół Startu Gniezno. Wygrana w meczu praktycznie zapewniłaby nam awans do TOP 6.

Bardzo wyrównana pierwsza połowa pokazywała, że obie drużyny są na podobnym poziomie sportowym. Jednak dwie bramki strzelone tuż przed przerwą dały dużą przewagę zielonym w drugiej połowie meczu. Kolejne dwie bramki zdobyte przez Wartę w drugiej połowie spowodowały, że za szybko uwierzyliśmy w wygranie tego meczu. Ambitnie grający zawodnicy z Gniezna w krótkim czasie zdobyli trzy bramki i mecz praktycznie zaczął się od nowa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym 6:6 a w konkursie karnych zagrywek lepsi okazali się startowcy i to oni zdobyli dwa punkty w tym meczu. Nam pozostało zadowolić się tylko jednym punktem.

KS WARTA Poznań 6:6 (2:0, k. 2:3) UKH START Gniezno