Międzynarodowy Halowy Turniej Pokoleń

Opublikowano: 09/11/2017

Drużyna Oldbojów Warty wystartuje w Międzynarodowym Turnieju Pokoleń w terminie 11-12 listopada w Tarnowskich Górach.

Oto szczegółowy program:

   
   

Międzynarodowy Halowy Turniej Pokoleń 2017 Tarnowskie Góry 11-12 listopada 2017

 

Ad. 1  Międzynarodowy halowy turniej „Pokoleń 2017” 


Wykaz uczestniczących drużyn w kat. senior :

      Grupa kobiet  „W”                                        Grupa mężczyzn „M”

    1.Polonia Wrocław                                        1.  HKS Siemianowice

     2.INTA Śirvintos Litwa                                  2.  Men  Litwa

     3.Sparta Gniezno                                         3.  Warta Talent Poznań

     4.UKHT Ósemka Tarnowskie Góry              4.  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 

Drużyny uczestniczące w zawodach  towarzyszących podczas turnieju

 drużyny junior młodszy :                                   drużyny dzieci:

1.KKS Kolejarz chłopcy                                     1. KKS Kolejarz Gliwice

2.KKS Kolejarz dziewczyny                              2. UKS Orlęta Sosnowiec

                                                                           3. LUKS Jedynka  Miasteczko Śl.

                                                                           4. UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 

Ad.2 terminarz gier:                                                                                                 

Dnia 11.11.2017 Sobota    TURNIEJ POKOLEŃ 2017(czas gry 2 x 10 min.)

Nr

spotkania

 

Godz.

Drużyny

gospodarz - goście

 

wynik

1/W

18:00

Polonia Wrocław              :   INTA Litwa

:

2/W

18:30

UKHT Ósemka                 :  Sparta  Gniezno

:

3/M

19:00

HKS Siemianowice          :   Men Litwa

:

4/M

19:30

UKHT Ósemka                 :   Warta Talent Poznań

:

5/W

20:00

Polonia Wrocław               :   Sparta Gniezno

:

6/W

20:30

UKHT Ósemka                  :   INTA Litwa

:

7/M

21:00

HKS Siemianowice           :   Warta Talent Poznań

:

8/M

21:30

UKHT Ósemka                  :    Men Litwa

:

 

Godz. 22:00 Wspólna kolacja dla uczestniczących drużyn, Restauracja hotelu NEO.

Dnia 12.11.2017 niedziela     

Godz. 9:00 zawody juniora młodszego czas gry 2 x 20 minut z przerwą 10 min

KKS Kolejarz chłopcy   –   KKS Kolejarz dziewczęta

 

TURNIEJ POKOLEŃ 2017(czas gry 2 x 10 min.)

Nr

spotkania

 

Godz.

Drużyny

gospodarz - goście

 

wynik

9 /M

10:00

Warta Talent Poznań           :   Men Litwa

:

10/W

10:30

Sparta Gniezno                    :  INTA Litwa

:

11/W

11:00

Polonia Wrocław                 :   UKHT Ósemka

:

12/M

11:30

UKHT Ósemka                    :   HKS Siemianowice

:

13/F

12:30

4 A                                       :   4 B

:

14/F

13:00

3 A                                       :   3 B

:

15/F

13:30

2 A                                       :   2 B

:

16/F

14:00

1 A                                       :   1 B

:

 

Godz. 14:30 zakończenie turnieju Pokoleń 2017 , wręczenie nagród.

 

Godz. 15:00 zawody drużyn Dzieci czas gry jednego spotkania 12 min bez przerwy

Nr

spotkania

 

Godz.

Drużyny

gospodarz - goście

 

wynik

01

15:00

KKS Kolejarz                     : UKS  Orlęta

:

02

15:15

UKHT Ósemka                  :  LUKS Jedynka

:

03

15:40

KKS Kolejarz                     : LUKS Jedynka

:

04

15:55

UKHT Ósemka                  : UKS Orlęta

:

05

16:25

LUKS Jedynka                   : UKS Orlęta

:

06

16:40

UKHT Ósemka                   : KKS Kolejarz

:

Godz. 17:15 restauracja Hotelu NEO (obok hali sportowej) wspólne spotkanie zawodników, Rodziców z Organizatorami przy „herbatce”   wręczenie pamiątkowych medali