XXIII Międzynarodowy Turniej Minihokeja GWIAZDKA 2017

Opublikowano: 11/12/2017

W dniach 08-10.12.217 r. odbył się XXIII Międzynarodowy Turniej Minihokeja GWIAZDKA 2017. W turnieju brało udział 16 drużyn z Polski, Ukrainy, Czech. W piątek i sobotę rozgrywane były mecze w grupach eliminacyjnych. W niedzielę dzieci rozgrywały mecze półfinałowe i mecze o miejsca w Turnieju.
Pierwsze miejsce w Turnieju zajęła nasza drużyna KS Warta Poznań, w nagrodę dzieci otrzymały złote medale oraz puchar. Drugie miejsce zajęła drużyna Swarka Swarzędz. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Ukrainy Politechik Korosten. Na czwartym miejscu natomiast uklasyfikowała się również nasza drużyna UKS SP 26 I.
W trakcie Turnieju rozegrany został konkurs dla Babć i Mam w celności strzelania do bramki, konkurs rysunkowy oraz konkurs na najmniejszego zawodnika i najmniejszą zawodniczkę Turnieju. Laureaci konkursów otrzymali nagrody.
Na zakończenie Turnieju tradycyjnie wszystkie dzieci otrzymały upominki.