Srebro Drużyny Tenisa na Wózkach na Halowych Mistrzostwach Polski 2017

Opublikowano: 10/11/2017

W Drzonkowie w miniony weekend zakończyły się Halowe Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie na wózkach.

Bardzo dobrze wypadła nasza drużyna w składzie Krzysztof Kowalewski, Lech Jabłoński, Marek Nitschke i Adam Kinowski zajmując II miejsce [tak samo jak w roku 2016]. W półfinale wygrali z  drużyną UKS Return Łomża 2/0. Punkty zdobyli Krzysztof Kowalewski i Leszek Jabłoński .

W meczu finałowym nasza drużyna przegrała 0/2 z broniącą tytułu drużyną SIKT Płock!.

Rozgrywki drużynowe poprzedzone były meczami w Indywidualnych Mistrzostwach Polski, gdzie w grze pojedynczej Krzysztof Kowalewski zajął miejsce 5/8, Lech Jabłoński miejsce 9/16.

Następnie zawodnicy Warty wystąpili razem w parze w turnieju gry podwójnej zajmując miejsce 5/8.